1 grudnia, 2023

Jak nosić bransoletki męskie?

Warto wiedzieć, że bransoletki męskie zaliczane są do najprostszych akcesoriów do noszenia. Jak wiadomo, niewielka opaska z koralików lub ze skóry może dodać dodatkowego wyrazu do stylizacji danej osoby. Omawiany produkt może również pomóc mężczyźnie podzielić się swoją częścią osobowości.

Proporcje oraz dopasowanie

Należy pamiętać, aby bransoletka była właściwie dopasowana, a także proporcjonalna do rozmiaru osoby zainteresowanej jej zakupem. W najprostszym możliwym ujęciu będzie to się sprowadzało donoszenia mniejszych bransolet dla szczupłych nadgarstków oraz większych w przypadku grubszych nadgarstków. Zalecane jest również, by produkt był wystarczająco ciasny, dzięki temu będzie mógł wygodnie dopasować się do nadgarstka. Na rynku dostępne są uniwersalne bransoletki. Doskonałym przykładem mogą być koralikowe.

W jaki sposób znaleźć odpowiednie dopasowanie?

Godny uwagi jest fakt, że właściwie dopasowana bransoletka będzie miała dodatkową przestrzeń między nią, a nadgarstkiem. Nie może ona jedna być zbyt duża, by przesuwała się w dół lub górę przedramienia  czy ręki. Rekomendowane jest, by mężczyzna miał możliwość przesunięcia jednego lub nawet dwóch palców pod bransoletką i swoim nadgarstkiem. Świetnym rozwiązaniem będzie także traktowanie omawianego produktu jak zegarka. Chodzi w tym przypadku o trzymanie jej pod rękawem. Mężczyzna powinien o tym pamiętać, gdy nosi masywną bransoletkę.

O czym należy pamiętać podczas noszenia bransoletek?

Należy doprowadzić do sytuacji, aby styl i ubiór sprowadzały się do równowagi. Można wyobrazić sobie swoje dwa nadgarstki, jako dwie strony danej skali. Zalecane jest, by jeden był cięższy od drugiego. Wspomniana koncepcja nosi nazwę wizualnej wagi. Złym rozwiązaniem będzie noszenie kilku bransoletek na jednym nadgarstku, gdy na drugim nie będzie się znajdowała żadna. Nie można również doprowadzić do sytuacji, aby dwie bransoletki były identyczne.

W jaki sposób nosić jedną bransoletkę?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to zdecydowanie najprostszy możliwy sposób jeżeli chodzi o noszenie omawianych bransoletek. Rekomendowane jest rozpoczęcie swojej przygody od jednej lub maksymalnie dwóch bransoletek. Następnie wystarczy założyć je na jeden z nadgarstków. W przypadku, gdy mężczyzna nosi na co dzień zegarek, powinien założyć bransoletkę na przeciwnej ręce. Można również podjąć decyzję o zdjęciu zegarka na rzecz wspomnianej bransoletki. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie upewnienie się wcześniej czy zegarek i bransoletka nie mają zbyt dużej szerokości. Jak wiadomo, masywniejszy zegarek będzie wymagał od mężczyzny założenia cieńszej bransoletki. Można również wykorzystać ten dodatek, by uzupełnić swój codzienny wygląd. Świetną opcją będzie postawienie na subtelny kolor. Rekomendowane jest także w takiej sytuacji użycie podstawowego tonu swojej koszuli. Można zaobserwować, że zdecydowana większość mężczyzn trzyma się naturalnych kolorów. Doskonałymi przykładami mogą być drewno lub skóra. Nie warto przed podjęciem decyzji o zakupie sugerować się tylko ceną.